Giriş Yap Kayıt Ol
E-Alışveriş Merkezi AVMbu.com AÇILMIŞTIR! | E-Alışveriş Merkezi | AVMbu.com
E-Alışveriş Merkezi AVMbu.com AÇILMIŞTIR!

E-Alışveriş Merkezi, AVMbu.com Açılmıştır.  Markalar, emlak ofisleri, oto galerileri, dekorasyon firmaları, mühendislik ve mimarlık firmaları, giyim firmaları, beyaz eşya firmaları, mobilya firmaları, akıllı telefon ve iletişim firmaları, gelinlikçiler, takı ve aksesusar firmaları ile tüm perakende ve toptan alışveriş firmaları ve hizmet firmaları AVMbu.com, e-alışveriş merkezi sitesinde kurumsal(fatura düzenleyebilen kişi veya şirketler) üyelik kaydı oluşturup, üye firmalara ücretli ve ücretsiz olarak sunulan mağaza seçeneklerinden birini seçip istedikleri büyüklükte ve özellikte e-mağaza veya e-ofis açıp ürün veya hizmetlerini buradan ilan yoluyla kendileri komisyonsuz olarak satışa çıkarabilirler. Ücretsiz olarak yayınlayabilecekleri ilan sayıları ve diğer ek özellikler firmalara sunulan üyelik paketlerinin içerisinde açıklanmıştır. Bu üyelik paketleri hakkında, sitemize herhangi bir üyelik oluşturmadan da sitemizin Anasayfa sının en alt sağ tarafındaki "Üyelik Paketleri" linkinden de açıp bilgi edinebilirler. AVMbu.com da firmalardan mağaza veya ofis açmak için ücretli üyelik paketlerinin dışında herhangi bir ücret (ürün satışlarından komişyon veya pay yüzdesi vb. gibi hiçbir ücret alınmaz.) talep edilmez. Firmalar müşterileri ile doğrudan kendileri muhattap olur.

KURUMSAL ÜYELİKLER, FİRMA SAHİBİ ADINA DEĞİL FİRMALARIN ADI İLE OLUŞTURULMALIDIR! Her firma için ayrı ayrı üyelik oluşturmak  gerekmektedir.

AVMbu.com, E-Alışveriş Merkezi'nde SAHİBİNDEN üyelik ve SAHİBİNDEN ürün/hizmet satışı bulunmamaktadır. Sadece ve sadece KURUMSAL firmalar E-Mağaza veya E-Ofis açıp ürün veya hizmetlerini tanıtıp satışa sunabilirler. SAHİBİNDEN ürün ilanı verip, ürün satmak isteyen kişiler de diğer bir sitemiz olan SorBak.com da üyelik oluşturup, satılık veya kiralık emlak ve vasıta ilanları ile her türlü eşya, telefon, mobilya, beyaz eşya ve diğer herşey için ilan verebilirler.

Ziyaretçiler veya müşteriler ürün almak veya ilanlardaki ürünler hakkında bilgi almak için doğrudan o ilanı veren ilan sahibi firmanın iletişim bilgilerini kullanarak ilan sahibi firma ile muhattap olurlar. AVMbu.com un, ürün satış ilanı yayınlayan kayıtlı firmalar ve bunların ürünleri ile alışveriş koşulları hakkında hiç bir bilgisi bulunmamaktadır. 

Değerli Firma Yetkilileri ve Ziyaretçilerimiz;

Sizi. faaliyete geçirdiğimiz E-Alışveriş Merkezi sitesi AVMbu.com ve firmamız ÇLK Reklam Şirketi hakkında bilgilendirmek istiyoruz. "Türkiye'nin En Kapsamlı ve En Büyük E-Alışveriş Merkezi" sloganı ile hayata geçirdiğimiz AVMbu.com;

Sizi, sitemize kayıtlı üye firmalar ve bunların sitemiz üzerinde kendilerinin oluşturduğu firma tanıtım kayıtları ile ve yine kayıtlarını kendilerinin oluşturdukları  ve sitemiz üzerinden ilan yoluyla satışa sundukları ürün ve hizmetleri ile buluşturmaktadır.Sitemiz Üzerinde Kredi Kartı veya Banka Kartı ile işlem yapılmamaktadır. Kredi ve Banka Kartı bilgileriniz ve şifreleri SİPARİŞLERİNİZİ oluşturma ve ödemesini yapma sırasında alışveriş yaptığınız firmalar için gerekli değildir. Kredi kartı veya banka kartı bilgileriniz, sitemize üye firmalar tarafından size hiç bir zaman sorulmaz ve sizden istenmez. Ürün siparişleriniz için tek ödeme yöntemi " BANKA HAVALESİ " dir. AVMbu.com ve ÇLK Reklam Ltd. Şti. olarak, sitemiz üyesi firmalar ile sitemize üyeliklerinin dışında aramızda  herhangi bir ticari (satışlarından pay veya komisyon alma ve benzeri gibi) anlaşma yoktur. Ürün siparişleriniz ve firmaların ürünleri ve hizmetleri hakkında burada gösterilenden daha fazlası için bilgi almak ve ürün/hizmet siparişi vermek istediğinizde ve ürün teslimat süreçleri ve şartları ile sipariş tutarınızın ödeme şartlarını doğrudan ilan veya reklam sahibi firma yetkilileri ile görüşünüz. AVMbu.com ve ÇLK Reklam Ltd. Şti. nin kayıtlı üye firmalar ve bunların ürün ve hizmetleri ile ürün teslimat ve siparişlerinizle ilgili kendilerine ait özel ödeme şartları hakkında hiç bir bilgisi ve araştırması yoktur.  

AVMbu.com da yer alan üye firmalarımızın veya diğer üyelerimizin veya sizlerin oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan üye firmaya veya diğer kayıtlı üyelerimize veya ziyaretçiye aittir.  Bu içeriğin, görüş ve bilgilerindeki yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından AVMbu.com ve yöneticileri hiç bir şekilde sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. Üye firmalarımızın, ziyaretçilerimiz ve müşterileri ile arasında ki her türlü uyuşmazlıklar da ve ayrıca, birbirleriyle olan aralarındaki mahkemelik durumlarında da mahkelerde AVMbu.com ve yöneticileri veya ÇLK Reklam Ltd. Şti. ve yöneticileri hiç bir şekilde taraf olarak gösterilemez. Üye Firmalarımız veya Ziyaretçilerimiz veya Üye Firmalarımızın Müşterileri kendi aralarındaki sorunlarını ve uyuşmazlıklarını kendi aralarında halletmek zorundadır.

Sitemiz kullanıcıların birbirleri ile olan arasındaki her türlü anlaşmazlıklar da ve tarafımıza karşı yapılan hukuksuzluk durumlarında, sitemizin kötü niyet ve kötü amaçla veya sahtekarlık, dolandırıcılık ve benzeri gibi amaçlar için de kullanılması halinde cezai ve hukuki her konuda BURSA MAHKEMELERİ ve İCRA DAİRELERİ yetkilidir. Biri veya birileri tarafından sitemizin kötü niyet veya kötü amaçla veya sahtekarlık, dolandırıcılık ve benzeri gibi amaçlar için kullanıldığının anlaşılması veya kullanıldığından şüphe duyulması halinde şüphe duyulanlar veya kullananlar hakkında her türlü hukuki ve cezai dava derhal açılır. Sitemizi kullanan herkes AVMbu.com ve dolayısıyla da ÇLK Reklam Ltd. Şti. ne karşı sorumludur.

Daha detaylı ve fazla bilgi edinmek için sitemizin, HAKKIMIZDA sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ÇLK Reklam Ltd. Şti.

Şirket Müdürü

Mustafa ÇELİK

198 kez görüntülendi. / 14-07-2020 tarihinde eklendi.